Menü
Sosyal Medya

Kalite Standartlarıyla Belgelenmiş Güvenli Hizmet

Firmamızın, iş hayatında kalite unsurunu ön plana çıkarabilmek amacı ile yaptığı çalışmalar, ISO 9001: 2000 kalite yönetim sistemi eksenine oturtulmuş ve AB Teknik Mevzuatı 95/16/EC sayılı asansör direktifi Ek XIII (Modül H) uyarınca kalite güvenlik sistemi tasdik edilmiştir.

Alfa Asansör genel olarak, her türlü yolcu, hasta, hidrolik ve yük asansörlerini kapsayan tüm süreçlerde hizmetinizdedir. Bugünkü üretiminin verimi, seçkinliği ve kalitesi ALFA ASANSÖR markasını yarınlara taşıyacak en büyük garantidir.

20.000 m² Alan Üzerine Kurulu Güçlü Bir Üretim Alanı

Alfa Asansör, günümüzde, 20.000 m2’lik arazi üzerine kurulu, 8500 m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren fabrika ve bağlantılı 1350 m2’lik idare binasıyla üstün donanımlı tesislerinde sorunsuz bir şekilde üretimini gerçekleştirmektedir.

Farklı Amaçlar İçin Dizayn Edilen Sistemler

Alfa Asansör, gereksinimlere göre; 100 kg.’dan 20.000 kg.’a varan kapasitelerdeki asansörleri, yürüyen merdivenleri; konut, iş merkezi, çarşı, hastane gibi yapılara uyguluyor.

REFERANSLAR
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam